Era Palace Hotel

Era Palace Ümraniye Butik Otel

Otelimiz son zamanların hızla gelişen bölgelerinden olan Ümraniye’nin merkezinde kendine özgü Butik  konsepti  ile misafirlerinin temel ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kendine has  Butik olmanın verdiği  rahat ve sıcak bir atmosfer ile Ümraniye Otel arayışındaki müşterilerine kusursuz bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

TEM otoyolunun Ümraniye bağlantısına  yakın aynı zamanda şehrin merkezinde güzel bir lokasyona sahiptir. Şehir merkezinin tüm imkânlarına sahip olup, misafirlerimizin her tür alışverişi yapabileceği, yerel ve uluslararası markaların bulunduğu bir yerdedir.

İstanbul Finans Merkezi, ,Organize Sanayi Bölgelerine ve Sabiha Gökçen hava limanına  yakınlığı ile de merkezi konumdadır. Yakınında ki metro durağu ile istanbulun tarihi, turistik mekanlarına ve sabiha gökcen hava alanına kısa sürede ulaşım imkanı mevcutdur.

Ayrıca Otelimiz, Restaurant ‘ından Tarihi Çamlıca tepesini ve Marmara denizi ile adaları kahvenizi yudumlarken seyretme imkânını verecektir.

Otelimiz 24 odaya sahiptir. Ekonomik standart ve deluks oda olmak üzere 3 farklı oda seçeneği bulunmaktadır. Odalarımız kalabalık aileler içinde uygundur.

İş yaparken tatil, tatil yaparken de iş imkânı sunan otelimiz de sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

İstanbul gibi büyük şehirlere iş ya da gezi amaçlı gelen insanların şehre gelmeden önce en fazla dikkat ettikleri şeylerin başında nerede konaklayacakları gelmekte. Şehirdeki otellerin büyük bir kısmı ne yazık ki olması gerekenden çok daha pahalı bir konaklamayı insanlara sunmakta. Üstelik bunu yaparken de herhangi bir ekstra özelliği bünyelerinde barındırmıyor, yalnızca yatacakları bir yatak sunan bu otellerin kişilerden istemiş oldukları fiyatlar oldukça yüksek olabiliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmak istemeyenler İstanbul’a gelmeden önce konaklama konusunda tercih edecekleri yerleri araştırmalıdır. Bu araştırmalar sonrasında da istemiş oldukları fiyatları onlara sunabilecek otelleri kolaylıkla seçebilirler. Ümraniye Butik Otel araştırması yapan kişilerin şimdiler de Era Palace Hotel’i seçmesi bu yüzden artık tesadüf değil.

Era Palace Ümraniye Butik Otel

Era Palace Anadolu Yakası Oteli

Anadolu Yakası içerisinde oldukça merkezi bir lokasyona sahip olmasından dolayı yerli yabancı onlarca kişinin yaptıkları araştırmalar sonrasında ilk sırada yer alan Era Palace, insanlara en uygun fiyatlara hizmet vermesi ile de bilinmekte. Otelin bünyesinde 3 farklı oda türü bulunmaktadır. Bu odaların fiyatları ve içerisinde sağlamış olduğu hizmetler birbirinden farklıdır. Dolayısıyla insanlar isteklerini çok kolay bir şekilde belirledikten sonra odalar arasından seçimlerini yapabiliyorlar. Ümraniye otelleri arasında yer alan Era Palace Hotel, başta Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere birçok farklı merkezi lokasyona yakınlığı ile de tercih ediliyor. Ümraniye Otel rezervasyonu yaptırmak isteyen insanlar iki farklı yöntem arasından tercihlerini yapabilirler.

İlkinde otelin telefon numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçilebilir. Buradan ne zaman otele rezervasyon yapılmak istendiği belirtildiği zaman hemen belirtilen günler için oda ayırtılmış olacak. İkinci aşamada ise Ümraniye otelleri içerisindeki Era Palace Hotel’e ait olan rezervasyon sistemine internet üzerinden kolaylıkla yapabiliyor. Otelin sayfasına giriş yapıldıktan sonra kaç kişi ne zaman bu otelde kalmak istiyorsa ona göre bir rezervasyon işlemini yaptırabiliyorlar. Böylece rezervasyonun yapıldığı saniyede aynı sistem üzerinden yetkili kişiler de yapılan rezervasyonu görebilecek, bu sayede de İstanbul’a gelmeden kalacakları yer ile alakalı yer rezerve etme işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirerek uygun fiyatlara konaklama işlemini gerçekleştirmiş olunuyor.