İSTANBUL ASYA ve BOĞAZ TURU

BOĞAZ TURU — DOLMABAHCE SARAYI – ÜSKÜDAR – ÇAMLICA — KIZ KULESİ

Sabah apartımızdan hareketle ilk olarak  Dolmabahçe sarayını geziyoruz.Saray gezimizin ardından İstanbul’un kolyesi diye nitelendirilen İstanbul’u denizden göreceğimiz boğaz turuna çıkıyoruz.Muhteşem İstanbul manzarasını heyacanla izliyor, fotoğraflar çekiyoruz.

Gidiş güzergahımız;Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş, Çırağan sarayı ve Ortaköy camii ve meydanının önünden FSM köprüsünün altından Asya yakasına geçip Beylerbeyi sarayından devam ediyoruz. Çengelköy, Kandilli, Kanlıca, Anadolu Hisarı Çubuklu ve Beykoz’a kadar ilerliyoruz.(Tabi bu esnada tek tek tanıtıyor.. Lüks yalıları ve  görkemli vilları, sarayları ve boğaz  köprülerini,birlikte fotoğraflıyor, yanımızdan geçen dev gemilere el sallıyoruz.)  Dönüş güzergahımız;İkinci Boğaz köprüsünün altından Avrupa yakasına tekrar geçiyoruz. Yeniköy’den başlayıp İstinye Emirgan’dan sonra Rumeli Hisarı’na uzanıyoruz. Eşsiz manzarayı doyasıya seyrettikten sonra Bebek, Arnavutköy sahilini devam ederek boğaz turumuzu tamamlıyoruz.

Boğaz köprüsü üzerinden geçerek, Asya kıtasına, İstanbul Anadolu yakasına köprüden boğazı izleyerek geçiyoruz.Devamında Çamlıca tepesine çıkıyoruz, burada doyumsuz istanbul manzarası eşliğinde fotoğraflar çektiriyoruz.Verdiğimiz serbest zaman sonrası İstanbulun en eski semtlerinden Üsküdar sahile iniyoruz,Panoramik Üsküdar turunun ardından Daha sonra kız kulesine geliyoruz. burada vereceğimiz serbest zamanda karadan kız kulesini görüp, fotoğraflayıp dinlendikten sonra

Boğaz turu sonrası  Boğaz köprüsü üzerinden geçerek, Asya kıtasına, İstanbul Anadolu yakasına köprüden boğazı izleyerek geçiyoruz.Devamında Çamlıca tepesine çıkıyoruz, burada doyumsuz istanbul manzarası eşliğinde fotoğraflar çektiriyoruz.Verdiğimiz serbest zaman sonrası İstanbulun en eski semtlerinden Üsküdar sahile iniyoruz,Panoramik Üsküdar turunun ardından Daha sonra kız kulesine geliyoruz. burada vereceğimiz serbest zamanda kız kulesini görüp, fotoğraflayıp dinlendikten turumuzu tamamlayıp apartımıza geçiyoruz.Geceleme apart dairemizde..